Ubytování ve Sloupu v Čechách

Ve Sloupu je mnoho objektů pro ubytování. Vyberte si z těchto typů:
 

Rekreační středisko Doly Bílina

Středisko disponuje 120-ti lůžky na 2, 3 a 4-lůžkových pokojích v penzionu a 80-ti lůžky v chatách pro 4 nebo 6 osob. Všechny pokoje v penzionu mají vlastní sociální zařízení. Ceny od 450,- Kč.

> Více informací | Rezervovat


Ubytování Bohemia

Chata Eva - Sloup v ČecháchChata má k dispozici 2 třílůžkové, 4 čtyřlůžkové pokoje v patře a 1čtyřlůžkový apartmán s vlastním kuchyňským koutem a s vlastní koupelnou, s wc v přízemí.. Do vybavení pokojů patří umyvadlo se studenou a teplou vodou. Sociální zařízení je umístěné v přízemí chaty. 

> Více informací | Rezervovat


Rekrační středisko Oáza

 Rekreační středisko OázaRekrační areál nabízí ubytování v 6-ti velkých chatách pro 2-5 osob a 10-ti menších chatkách pro 4 osoby. Je vhodný pro rodinné rekreace s dětmi nebo pro školy v přírodě. 

> Více informací |  Rezervovat 
 


Chalupa U Potoka

Chalupa U Potoka ve Sloupu v ČecháchPříjemné chalupa nabízí ubytování ve třech apartmánech o velikosti 1+k a 2+1 o celkové kapacitě 12 lůžek s možností až dvou přistýlek. Ubytování je vhodné pro rodiny nebo skupiny přátel. Chalupa je situována v klidné části obce a nabízí i vlastní zahradu s pergolou. 

> Více informací | Rezervovat
 


Chata Permon

Chata Permon Sloup v ČecháchRekreační chata Permon je situována v krásné a klidné lokalitě Sloupu obklopené lesy a skalami. Nabízí ubytování ve dvou různých chatách s celkovou kapacitou 45 lůžek. Ubytování je vhodné především pro školy v přírodě nebo pobyty seniorů.

> Více informací | Rezervovat
 


Penzion Pod Lipou

Penzion je situován v klidném prostředí téměř v centru obce. Nabízí ubytování pro 34 osob. Vhodné zejména pro dovolené s dětmi nebo podnikové pobyty.

> Více informací | Rezervovat
 


Penzion U pánů z Dubé (bývalý Sklípek)

Penzion se nachází téměř uprostřed obce Sloup v Čechách naproti hasičské stanici. Nabízí ubytování ve tří a čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita penzionu je 22 míst. Ceny od 265,- Kč. > Více informací | Rezervovat
 


Chata Sloup

Chata Sloup, Sloup v ČecháchRekreační chata vhodná pro skupinové pobyty. Disponuje 35 lůžky a velkou společnou kuchyní. Chata Sloup se nachází jen 250m od kouapliště s pláží.  

> Více informací | Rezervovat


Rekreační středisko Stap

Rekreační zařízení Stap Sloup v ČecháchRekreační středisko nabízí ubytování v pokojích s kapacitou 68 lůžek a v letní sezóně dalších 64 lůžek v chatkách. Areál je umístěn přímo pod Skalním hradem Sloup. Ubytování je vhodné především pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě či sportovní pobyty.
> Více informací | Rezervovat
 


Penzion U Studničků

Penzion U StudničkůRodinný penzion s kapacitou 47 lůžek nabízí celoroční ubytování ve dvou, tří, čtyř nebo pětilůžkových pokojích. K dispozici i luxusní apartmány. Penzion nabízí ubytování vhodné pro víkendové pobyty, rodinné dovolené nebo firemní školení.
> Více informací | Rezervovat

 


Penzion RKJ Sloup

Penzion RKJ SloupPenzion situovaný v centru obce nabízí 8 pokojů o celkové kapacitě 28 lůžek. K tomu dvě společenské místnosti a vlastní kuchyňku. Venkovní posezení je možné na vlastní přilehlé zahradě. Ubytování je vhodné pro rodinné dovolené nebo skupinové pobyty. Ceny od 220 Kč.
> Více informací | Rezervovat