Chaty a chalupy pro ubytování ve Sloupu

Sloup v Čechách je ideání destinace pro odpočinkové dovolené s ubytováním v chatě, chalupě či apartmánu. Vyberte si ubytování, které bude nejlépe vyhovovat vašim nárokům.

Chata Sloup

 Tato rekreační chata je svým stylem a velikostí vhodná hlavně pro skupinové pobyty nebo ty, kteří si chtějí stravování zajistit sami. Dvoupatrová chalupa nabízí 35 lůžek s velkou společnou kuchyní a je jen 250m vzdálená od koupaliště s pláží.
> Více informací | Rezervovat
 


Ubytování Bohemia

 Celoroční rekreační chata je zrekonstruována a ubytování v ní najde 27 osob v 7 pokojích. Bohatými dětskými atrakcemi je ideální pro skupinové rodinné dovolené s dětmi.
> Více informací | Rezervovat
 


Chata Permon

 Chata je situována o klidnější části Sloupu obklopeny lesy a skalami. K dispozici jsou je ubytování ve dvou chatách o celkové kapacitě 45 lůžek. Doporučujeme pro školy v přírodě nebo pobyty seniorů.
> Více informací | Rezervovat
 


Chalupa U Potoka

Chalupa U Potoka ve Sloupu v ČecháchPříjemné chalupa nabízí ubytování ve třech apartmánech o velikosti 1+k a 2+1 o celkové kapacitě 12 lůžek s možností až dvou přistýlek. Ubytování je vhodné pro rodiny nebo skupiny přátel. Chalupa je situována v klidné části obce a nabízí i vlastní zahradu s pergolou. 

> Více informací | Rezervovat