Rekreační středisko Oáza

 Rekreační středisko Oáza - Sloup v ČecháchRekrační areál nabízí ubytování v 6-ti velkých chatách až pro 2-5 osob a 10-ti menších chatkách pro 4 osoby. Areál je prostorný a rozkládá se na 23 tisících metrech čtverečních. Rekreační středisko se nachází jen cca 200 metrů od krásného lesního koupaliště.
Ubytování v RS Oáza je vhodné především pro rodinné dovolené nebo školy v přírodě.


 > Všechny fotografie 

Ubytování:

Rekreační středisko disponuje celkem 100 lůžky ve dvou typech bungalovů. Velké celoroční chaty nabízí 10 lůžek ve 3 pokojích s vlastním WC, sprchou a elektrickým vytápěním. Menší chatky mají kapacitu pro 4 osoby a disponují vlastním WC a umyvadlem. Sprchy jsou společné. K příjemnému posezení poslouží vlastní terasa, která je součástí každé chatičky.

Stravování:

V RS Oáza je možné objednat buď plnou penzi nebo polopenzi. Pro školy v přírodě nabízí dopolední a odpolední svačiny včetně pravidelného pitného režimu. K dispozici i vlastní bar a restaurace.

Aktivity:

Objekt skýtá zajímavé možnosti pro trávení volného času jako třeba vlastní tenisový kurt a další dvě hřiště pro nohejbal či volejbal. Dále dětské houpačky a průlezky. Velikost pozemku (23.000 m2) nabízí další možnosti pro vlastní program.

Služby:

  • Uzamykatelné parkování

Ceník ubytování:

Typ Cena  
Polopenze 400 Kč > Rezervovat
Plná penze 490 Kč > Rezervovat


Vhodné pro:

 

 

Lomená 45
471 52  Sloup v Čechách


Vzdálenosti:

200m na koupaliště
700m ke Skalnímu hradu
150m do centra obce