Rodinná rekreace s dětmi ve Sloupu

Sloup v Čechách a jeho okolí je vhodným místem pro rekreační a rehabilitační pobyty pro seniory. Vyhovuje především skvělými možnosti pro lehké a nenároční procházky, čerstvý vzduch a ubytovacími kapacitami.

Rekreační středisko Doly Bílina

Rekreační zařízení je velmi dobře vybavené pro seniorské pobyty. Velký areál, útulné pokoje, možností masáží nebo vířivé vany dopřejí skvělou relaxaci. Rekreační středisko je umístěno přímo naproti koupališti a je obklopené lesy.
> Více informací | > Rezervovat


Penzion U Studničků

Penzion U StudničkůRodinný penzion přímo vybízí k rodiné rekreaci. Ubytovat se můžete ve dvou až pětilůžkových pokojích nebo v luxusnějších apartmánech. Penzion je situován jen kousíček od Skalního hradu. Na procházky po Sloupu v Čechách vyrazíte hned lesem, který je přímo u penzionu.
> Více informací | > Rezervovat


Ubytování Bohemia

Chata EvaChata je ideální pro letní rekreace s dětmi. V areálu chaty je několik dětských atrakcí, takže vaše ratolesti se určitě nudit nebudou. Ubytujete se ve tří a a čtyřlůžkových pokojích nebo v apartmánu s vlastním sociálním zařízením. 
> Více informací | > Rezervovat


Chata Sloup

Velká rekreační chata vhodná pro skupinové rodinné dovolené. Pojme 35 hostů v 7 pokojích. Svou blízkostí ke koupališti s pláží přímo svádí pro letní rekreaci s partou přátel nebo dětmi. 
> Více informací | > Rezervovat


Rekreační zařízení Stap

Rozlehlý rekreační areál vybízí k trávení letní dovolené právě ve Stapu. Ubytování je možné buď v pokojích nebo případě letní dovolené i v chatách. Pro ty, kteří neradi odpočívají, je k dispozici volejbalové hřiště nebo hřiště pro malou kopanou.
> Více informací | > Rezervovat


Rekreační středisko Oáza

Jak už název napovídá oázu zde najdou rodiny s dětmi. Ty nejvíce využijí plně vybavené chatky a rozlehlý areál plný možností pro aktivní zábavu. Blízkost na koupaliště pak skýtá ideální volbu pro tuzemskou rekreaci.
> Více informací | > Rezervovat

 

 

Sháníte rekreaci pro jiný účel?